WYZWANIE:

piękne nogi!

bądź fit z olą żelazo

joga & pilates

Piękne nogi!

„Wyzwanie: piękne nogi!” w 3 tygodnie to kompleksowy trening łączący jogę i pilates, który stworzyłam z myślą o Tobie. Wyzwanie, które podejmiesz ze mną na tej płycie, pomoże Ci zwiększyć elastyczność i smukłość nóg oraz nada biodrom gibkość. Poznasz także techniki relaksacyjne, takie jak joga dla stóp lub ćwiczenia odprężające spięte partie ud oraz łydek. Będziemy trenowały tak często, jak będziesz tego chciała – w najlepszym dla Ciebie tempie. Przekonasz się, że ten trening dodaje sił, poprawia samopoczucie i dostarcza motywacji do pracy nad sobą każdego dnia.

Krok po kroku do... pięknych nóg

„Wyzwanie: piękne nogi!” – płyta DVD
Ola Żelazo zalety treningu „Wyzwanie: piękne nogi!” 1
Ola Żelazo zalety treningu „Wyzwanie: piękne nogi!” 2
Ola Żelazo zalety treningu „Wyzwanie: piękne nogi!” 3

Szczupłe nogi i pośladki!

w trzy tygodniee

3 KROKI DO...
PIĘKNYCH NÓG!

Przygotowałam dla Ciebie płytę z kompleksowym programem na rozciągnięcie, wzmocnienie, rozluźnienie i uelastycznienie nóg. Z DVD „Wyzwanie: piękne nogi!” przejdziesz ponad 55-minutowy trening na rozciąganie nóg oraz dwa znane i lubiane przez #ŻelazneDziewczyny treningi uzupełniające. Cała płyta to ponad 80 minut pilatesu i jogi na zróżnicowanym poziomie trudności. Sprawdź już teraz, co będziemy razem trenowały!

Etap 1 treningu

rozciąganie nóg

Zyskasz elastyczność, wzmocnisz mięśnie i dodatkowo rozluźnisz spięcia w biodrach, udach, łydkach oraz stopach.

Etap 2 treningu

szczupłe i mocne

Będziemy pracowały nad wyszczupleniem nóg i nadaniem im wymarzonej smukłości. Zobaczysz, że to łatwe!

Etap 3 treningu

jędrne pośladki

Zgrabna i jędrna pupa to nasze kolejne wyzwanie. Czeka nas szybki i skuteczny trening na żelazne, wysportowane pośladki.

Chcę mieć
piękne nogi